Get Adobe Flash player

Maminčin perník

mamincin pernik 035 resizeŠkolní besídka se blížila. Společně s druháky jsme nachystali pásmo pro maminky. Pilně jsme trénovali básně i písničky, vyráběli kulisy i rekvizity. Každý z nás sepsal povídání o své mamince a namaloval její portrét. Ale našemu vystoupení stále něco chybělo. Bylo třeba upéct perník. Šikovné ruce třeťáku se daly do práce. Její výsledek předčil všechna očekávání. Po celé kuchyňce to vonělo a nám se sbíhaly sliny. Po besídce jsme se konečně dočkali. Pochutnaly si samozřejmě také naše maminky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.