Get Adobe Flash player

Maminčin perník

mamincin pernik 035 resizeŠkolní besídka se blížila. Společně s druháky jsme nachystali pásmo pro maminky. Pilně jsme trénovali básně i písničky, vyráběli kulisy i rekvizity. Každý z nás sepsal povídání o své mamince a namaloval její portrét. Ale našemu vystoupení stále něco chybělo. Bylo třeba upéct perník. Šikovné ruce třeťáku se daly do práce. Její výsledek předčil všechna očekávání. Po celé kuchyňce to vonělo a nám se sbíhaly sliny. Po besídce jsme se konečně dočkali. Pochutnaly si samozřejmě také naše maminky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.