Get Adobe Flash player

Maminčin perník

mamincin pernik 035 resizeŠkolní besídka se blížila. Společně s druháky jsme nachystali pásmo pro maminky. Pilně jsme trénovali básně i písničky, vyráběli kulisy i rekvizity. Každý z nás sepsal povídání o své mamince a namaloval její portrét. Ale našemu vystoupení stále něco chybělo. Bylo třeba upéct perník. Šikovné ruce třeťáku se daly do práce. Její výsledek předčil všechna očekávání. Po celé kuchyňce to vonělo a nám se sbíhaly sliny. Po besídce jsme se konečně dočkali. Pochutnaly si samozřejmě také naše maminky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.