Get Adobe Flash player

Indiánské lapače snů

Máte zlé sny? My jsme vyzkoušely starý trik indiánských šamanů - lapače zlých snů. Jednoduše je chytíme do sítě, kterou jsme si vlastnoručně vyrobily a s ranním rozbřeskem se rozplynou a zmizí neznámo kam. A co s příjemným snem? V žádném případě ne do sítě, ale do chmýří peříček, které je udrží a pošlou je zpět do naší klidné duše. Chce to trpělivost, ale samotná výroba nás neuvěřitelně uklidnila a bavila. Tak teď jenom vyzkoušet, jestli to opravdu funguje.

Za šikovný tým děvčat 8. třídy Mgr. Petra Endrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.