Get Adobe Flash player

Indiánské lapače snů

Máte zlé sny? My jsme vyzkoušely starý trik indiánských šamanů - lapače zlých snů. Jednoduše je chytíme do sítě, kterou jsme si vlastnoručně vyrobily a s ranním rozbřeskem se rozplynou a zmizí neznámo kam. A co s příjemným snem? V žádném případě ne do sítě, ale do chmýří peříček, které je udrží a pošlou je zpět do naší klidné duše. Chce to trpělivost, ale samotná výroba nás neuvěřitelně uklidnila a bavila. Tak teď jenom vyzkoušet, jestli to opravdu funguje.

Za šikovný tým děvčat 8. třídy Mgr. Petra EndrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.