Get Adobe Flash player

Chorvatsko 2013 - informace z výletu

kemp poratPrvní den

Před polednem jsme zcela bez problémů dorazili do cíle. Počasí je úžasné, moře máme na dohled. Všechny moc zdravíme - učastníci zájezdu.

Pondělí 17. 6. 2013

Máme se skvěle, počasí přeje, obloha bez mráčků. Všichni jsme v pohodě a zdraví, zmrzlina chutná výborně! S ubytováním i jídlem jsme spokojeni ...

Středa 19. 6. 2013

Ahoj všichni. Máme se stále dobře, vzduch i moře se vydatně oteplily. Dětičky jsou v pořádku, zdravé, hodné a poslouchají. Moře si vskutku užíváme. Kromě zmrzliny se staly hitem i palačinky na pláži. Zdraví účastníci zájezdu.

Pátek 21. 6. 2013

Ahoj od moře. Cachtáme se stále. Máme dvě nejoblíbenější pláže, jedna více písčitá, jedna oblázková. Plaveme, šnorchlujeme, skotačíme, závodíme, lenošíme. A vzorně se mažeme. Stihame i utrácet kuny a pěkně si jich užívat. Obchůdků je méně, ale stačí. Jen ti komáři nás večer dost zlobí. Odjezd má být zítra kolem sedmé večer, upřesní nám až dopoledne. Příjezd kolem oběda. Přesnější info prozatím nelze. Tak ahoj v neděli. Vaši účastníci zájezdu.


Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.