Get Adobe Flash player

Školní výlet - 1. a 4. třída

img 2425 resizeČtvrtek 20. června – snad nejteplejší den letošního roku. První a s ní zbytky čtvrté třídy se vydáváme na výlet. Chceme navštívit KID park v Mladých Bukách. Čeká nás 16m dlouhá nafukovací housenka, trampolínové pole, pevné i pérové houpačky, prolézací hrady, bungee trampolína a další lákavé atrakce. Nejprve dva odvážlivci Jakub a Lukáš nasedají na bobovou dráhu. Potom už všichni podnikáme dobrodružství v dětském parku. Máme tu i bazének, tak se horka a sluníčka ani nebojíme. Posilněni svačinou a nanuky se beze strachu pustíme na Čertovskou stezku. A závěrem nás ohromí Tubing – jízda v kruhu na plastové dráze s klopenými zatáčkami. I ti méně odvážní překonali strach a rychlou jízdu si vyzkoušeli. Unavení, zpocení, ale plni nových zážitků se vracíme vláčkem domů.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)

Mgr. Jana Sávová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.