Get Adobe Flash player

Školní výlet - 1. a 4. třída

img 2425 resizeČtvrtek 20. června – snad nejteplejší den letošního roku. První a s ní zbytky čtvrté třídy se vydáváme na výlet. Chceme navštívit KID park v Mladých Bukách. Čeká nás 16m dlouhá nafukovací housenka, trampolínové pole, pevné i pérové houpačky, prolézací hrady, bungee trampolína a další lákavé atrakce. Nejprve dva odvážlivci Jakub a Lukáš nasedají na bobovou dráhu. Potom už všichni podnikáme dobrodružství v dětském parku. Máme tu i bazének, tak se horka a sluníčka ani nebojíme. Posilněni svačinou a nanuky se beze strachu pustíme na Čertovskou stezku. A závěrem nás ohromí Tubing – jízda v kruhu na plastové dráze s klopenými zatáčkami. I ti méně odvážní překonali strach a rychlou jízdu si vyzkoušeli. Unavení, zpocení, ale plni nových zážitků se vracíme vláčkem domů.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.