Akce záchranného integrovaného systému - 2. stupeň

20130613 094739 resizeVe čtvrtek 13. 6. se zástupci žáků všech tříd druhého stupně naší školy zúčastnili akce záchranného integrovaného systému. Hasiči všem  předvedli ukázku záchrany člověka z havarovaného vozidla. Poté auto v poměrně krátké chvíli rozstříhali. Oblečení, pepřové spreje, obušky, zbraně a jiné další nutné vybavení nám ochotně ukázala městská policie. Záchranáři provedli žáky po sanitce a kdo chtěl, mohl si změřit tlak. Studenti plnili úkoly na osmi stanovištích a měřili své vědomosti s žáky jiných škol ve vědomostech právních, sociálních, záchranných či bezpečnostních. Krásnou tečkou celé akce byla ukázka výcviku policejních psů a jejich zásah v nečekané situaci. Poděkování patří všem zúčastněným.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Petra Endrychová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.