Get Adobe Flash player

Akce záchranného integrovaného systému - 2. stupeň

20130613 094739 resizeVe čtvrtek 13. 6. se zástupci žáků všech tříd druhého stupně naší školy zúčastnili akce záchranného integrovaného systému. Hasiči všem  předvedli ukázku záchrany člověka z havarovaného vozidla. Poté auto v poměrně krátké chvíli rozstříhali. Oblečení, pepřové spreje, obušky, zbraně a jiné další nutné vybavení nám ochotně ukázala městská policie. Záchranáři provedli žáky po sanitce a kdo chtěl, mohl si změřit tlak. Studenti plnili úkoly na osmi stanovištích a měřili své vědomosti s žáky jiných škol ve vědomostech právních, sociálních, záchranných či bezpečnostních. Krásnou tečkou celé akce byla ukázka výcviku policejních psů a jejich zásah v nečekané situaci. Poděkování patří všem zúčastněným.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Petra Endrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.