Get Adobe Flash player

Chorvatsko, ostrov Pag

20130615 115350 resizePředposlední červnový týden příjemně strávený u mořských vln si užívaly děti převážně z druhého, ale i z prvního stupně. Celou dobu pobytu nás provázelo rozzářené slunce a podobně naladěny byly i všechny děti. Pravidelně jsme obměňovali návštěvu pláží, program se obohatil oblíbeným potápěním a šnorchlováním, a dokonce jsme vyzkoušeli i skoky ze skalnatého útesu pod bezpečným dohledem. K dispozici byly i míčové hry, ale nejvíc se děti těšily na procházky podél pláže při západu slunce. Večerní tradicí se neodmyslitelně stala zastávka na výbornou zmrzlinu. Vše tedy přispívalo dobré náladě a celkově jsme se shodli na pozitivním hodnocení.

Děkujeme za báječné dny!

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.