Chorvatsko, ostrov Pag

20130615 115350 resizePředposlední červnový týden příjemně strávený u mořských vln si užívaly děti převážně z druhého, ale i z prvního stupně. Celou dobu pobytu nás provázelo rozzářené slunce a podobně naladěny byly i všechny děti. Pravidelně jsme obměňovali návštěvu pláží, program se obohatil oblíbeným potápěním a šnorchlováním, a dokonce jsme vyzkoušeli i skoky ze skalnatého útesu pod bezpečným dohledem. K dispozici byly i míčové hry, ale nejvíc se děti těšily na procházky podél pláže při západu slunce. Večerní tradicí se neodmyslitelně stala zastávka na výbornou zmrzlinu. Vše tedy přispívalo dobré náladě a celkově jsme se shodli na pozitivním hodnocení.

Děkujeme za báječné dny!

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.