Chorvatsko, ostrov Pag

20130615 115350 resizePředposlední červnový týden příjemně strávený u mořských vln si užívaly děti převážně z druhého, ale i z prvního stupně. Celou dobu pobytu nás provázelo rozzářené slunce a podobně naladěny byly i všechny děti. Pravidelně jsme obměňovali návštěvu pláží, program se obohatil oblíbeným potápěním a šnorchlováním, a dokonce jsme vyzkoušeli i skoky ze skalnatého útesu pod bezpečným dohledem. K dispozici byly i míčové hry, ale nejvíc se děti těšily na procházky podél pláže při západu slunce. Večerní tradicí se neodmyslitelně stala zastávka na výbornou zmrzlinu. Vše tedy přispívalo dobré náladě a celkově jsme se shodli na pozitivním hodnocení.

Děkujeme za báječné dny!

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.