Get Adobe Flash player

Zimní radovánky - 1. a 2. třída

Letos v zimě jsme se dlouho nemohli dočkat sněhové nadílky... V polovině ledna konečně pořádně nasněžilo. Přeborníci z druhé třídy si to mohli rozdat v jízdě na bobech a lopatách. Zvládli jsme sjezd z mírnějšího i prudšího svahu. Ti nejodvážnější pak zkoušeli i slalom a jízdu na bobu ve stoje. V úterý jsme na voletinský kopec vyrazili sami, ve čtvrtek jsme přibrali i prvňáčky.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.