Get Adobe Flash player

Závěr školního roku v páté třídě

sam 8804 resizeV závěru letošního školního roku probíhalo hned několik akcí. Aby rodiče zvládli finanční stránku, navrhla jsem, že bychom se mohli rozloučit s pátou třídou trochu jinak. Přespat ve škole a pak jít na menší výlet do okolí. Děti i rodiče návrh přijali.

Navečer ve středu 26. června jsme se sešli před budovou školy. Bohužel ne všichni, ale i tak se spaní vydařilo. Po ubytování jsme ihned sportovali, zahráli jsme si vybíjenou, fotbálek i zaskákali na trampolíně. Potom jsme šli připravovat oheň na opékání buřtíků. Vše se povedlo, dříví jsme měli dostatek, plameny tak akorát, buřty, až na jeden, nespadly do ohně. Když už byl čas, vrátili jsme se do budovy. Večer jsme zavzpomínali na uplynulý čas a pobaveně sledovali záznamy některých našich dřívějších vystoupení. Shlédli jsme také vybraný film a postupně usínali. Někteří se ráno probouzeli velmi časně, jiní podstatně později. Snídaně však byla veselá, stejně jako nálada v této partě.

Sbalili jsme, přibrali další spolužáky z naší třídy a vyrazili pěšky směrem do Trutnova. První zastávkou, na přání dětí, se stalo Rákosníčkovo hřiště. Potom padl návrh navštívit dlouhodobě nemocného spolužáka Petra, který bydlí poblíž. On ale i ostatní měli ze shledání radost. A teď to chtělo trochu volnosti, proto jsme došli na Krakonošovo náměstí a dali si rozchod. V určený čas jsme se sešli a pokračovali v našem putování. V cestě však stálo další hřiště, tentokrát u plaveckého bazénu. Nemohli jsme ho jen tak minout. Nazpátek jsme šli opět pěšky, což pro některé už bylo trochu náročnější, ale došli jsme do cíle všichni.

V pátek na vysvědčení nechyběl nikdo. Rozloučení bylo moc pěkné a budu na ně ráda vzpomínat.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Podlipná, třídní učitelka

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.