Sportovní den - 1. stupeň

cimg0063 resizeHned druhý školní den – 3. září vyrazili žáci prvního stupně na sportovně-turistickou výpravu. Počasí nám sice už od rána nepřálo, ale my jsme se nenechali odradit. Zadní cestou podél parovodu jsme došli na Dvoračku. Tady jsme se v párty stanu nasvačili a trochu si zasoutěžili – stoj na jedné noze a přetahovaná. Potom jsme se vydali přes Libušinku zpět do Voletin. Cíl naší cesty – Rákosníčkovo hřiště jsme vzhledem k nepřízni počasí tentokráte minuli. Tak někdy příště!

Mgr. Pavlína Cermanová