Get Adobe Flash player

Sportovní den - 1. stupeň

cimg0063 resizeHned druhý školní den – 3. září vyrazili žáci prvního stupně na sportovně-turistickou výpravu. Počasí nám sice už od rána nepřálo, ale my jsme se nenechali odradit. Zadní cestou podél parovodu jsme došli na Dvoračku. Tady jsme se v párty stanu nasvačili a trochu si zasoutěžili – stoj na jedné noze a přetahovaná. Potom jsme se vydali přes Libušinku zpět do Voletin. Cíl naší cesty – Rákosníčkovo hřiště jsme vzhledem k nepřízni počasí tentokráte minuli. Tak někdy příště!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.