Get Adobe Flash player

Sportovní den - 1. stupeň

cimg0063 resizeHned druhý školní den – 3. září vyrazili žáci prvního stupně na sportovně-turistickou výpravu. Počasí nám sice už od rána nepřálo, ale my jsme se nenechali odradit. Zadní cestou podél parovodu jsme došli na Dvoračku. Tady jsme se v párty stanu nasvačili a trochu si zasoutěžili – stoj na jedné noze a přetahovaná. Potom jsme se vydali přes Libušinku zpět do Voletin. Cíl naší cesty – Rákosníčkovo hřiště jsme vzhledem k nepřízni počasí tentokráte minuli. Tak někdy příště!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína CermanováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.