Od bowlingové koule k volejbalovému míči

p1020561 resizeTaké během středečního dopoledne jsme si v deváté třídě propojili školní povinnosti se sportováním. Však už se většina z nás z lavic na hřiště opravdu těšila, vždyť nás znáte… Uspořádali jsme si třídní turnaj v přehazované.

Odebrali jsme se na školní hřiště, vzali s sebou vše potřebné, nalosovali do družstev, připomněli herní pravidla a po krátké rozehře mohlo turnajové klání pod vedením kapitánek začít.

Souboj se vyvíjel až překvapivě vyrovnaně a k vítězství na dva sety jsme se dostali až po odehrání třísetové „bitvy“.

Vítězným družstvem se pro dnešek stali: Monika Rykalová, Jakub Havrda, Martin Jaroš, Marek Kothánek, Martin Král (10:15, 15:12, 15:13). Opět moc gratulujeme!

S chutí jsme si na závěr zahráli i set původně pro zábavu, v kterém se k nám přidali i paní učitelky a nakonec to byl pořádný boj, v němž se vítězství na dosah přelévalo z jedné strany hřiště na druhou a skóre se vyšplhalo na konečných 19:17.

Chválíme se všichni za bojovnost a herní nasazení (a to postupné zlepšování!)

Deváťáci a J. Fendrychová s K. Javůrkovou