Den v ZOO – 8. třída

dscn8741 resizeV úterý (dne 3. 9. 2013) se nám exkurze do ZOO Dvůr Králové n/L krásně vydařila. Počasí nám přálo, nepršelo, svítilo sluníčko. Zvířátka byla naprosto "čilá". Za výběhem lvů jsme využili i ZOO - bus k projížďce po "Safari". Naše žaludky jsme odměnili dobrým obědem v restauraci u "Lemura" a příjemně unaveni a spokojeni jsme se vrátili v odpoledních hodinách do Trutnova.

Žáci 8. třídy spolu s třídní učitelkou Alenou Stejskalovou a bývalou tř. uč. Janou Matějkovou

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.