Get Adobe Flash player

Už v tom zase plaveme …

bazenRok se s rokem sešel a žáci prvního stupně opět navštěvují krytý bazén v Trutnově. Nejdříve se „zahřejí“ při hrách v malém dětském bazénu a pak je čeká trénink plaveckých dovedností ve velkém. Zkušenější „borci“ zdokonalují plavecké techniky a začátečníci si zvykají na hlubší vodu. Pomáhají jim „kouzelné“ nadlehčovací pásky a rukávky. Téměř všichni už překonali strach a troufli si i na skok do hloubky.  Zaslouží si velkou pochvalu.  Umět plavat je pro člověka důležitá dovednost. Těší nás sledovat pokroky našich žáků.

(fotogalerie zde)

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.