Get Adobe Flash player

Už v tom zase plaveme …

bazenRok se s rokem sešel a žáci prvního stupně opět navštěvují krytý bazén v Trutnově. Nejdříve se „zahřejí“ při hrách v malém dětském bazénu a pak je čeká trénink plaveckých dovedností ve velkém. Zkušenější „borci“ zdokonalují plavecké techniky a začátečníci si zvykají na hlubší vodu. Pomáhají jim „kouzelné“ nadlehčovací pásky a rukávky. Téměř všichni už překonali strach a troufli si i na skok do hloubky.  Zaslouží si velkou pochvalu.  Umět plavat je pro člověka důležitá dovednost. Těší nás sledovat pokroky našich žáků.

(fotogalerie zde)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.