Get Adobe Flash player

Procházka zimní krajinou - 8. třída

Konečně je tu krásná pravá zima. Nechybí sníh, modrá obloha a sluníčko... Je čas pořídit několik snímků v okolí naší školy. Na podzim to byla hračka. Barvy přírody jenom hrály. Ale i zima má své kouzlo. Všude je bílo, čisto a takový zvláštní klid. Stačí vzít fotoaparát, mít trošku fantazie a "nacvakat" pár snímků. Možná se vám naše fotky budou líbit a najdete si chvilku na malou procházku, při které se podíváte do svého okolí úplně jinýma očima.

Za děvčata 8. třídy Mgr. Petra Endrychová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.