Get Adobe Flash player

Procházka zimní krajinou - 8. třída

Konečně je tu krásná pravá zima. Nechybí sníh, modrá obloha a sluníčko... Je čas pořídit několik snímků v okolí naší školy. Na podzim to byla hračka. Barvy přírody jenom hrály. Ale i zima má své kouzlo. Všude je bílo, čisto a takový zvláštní klid. Stačí vzít fotoaparát, mít trošku fantazie a "nacvakat" pár snímků. Možná se vám naše fotky budou líbit a najdete si chvilku na malou procházku, při které se podíváte do svého okolí úplně jinýma očima.

Za děvčata 8. třídy Mgr. Petra Endrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.