Get Adobe Flash player

Pohádkové vyučování - 1. třída

Ve škole nás čekal týden plný pohádek. V matematice jsme počítali příklady, které se jen hemžily samými trpaslíky, princeznami a černokněžníky. V pracovních činnostech jsme si vyrobili dřevěné maňásky a v českém jazyce jsme poslouchali a vyprávěli pohádky. Nakonec jsme si zahráli s loutkami pohádku "Hrnečku, vař".POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.