Get Adobe Flash player

Podzim ve třetí třídě

pa091246 resizeS podzimem k nám přišlo nejenom chladnější počasí, ale také příroda plná barev. Ve škole jsme vyrobili dřevěné svícínky ozdobené přírodninami, namalovali jsme stromy plné barevného listí. Zopakovali jsme si také znalosti z loňské prvouky. Zjistili jsme, že ne všichni si dobře pamatují názvy stromů a jejich plodů. Tak snad příště budeme úspěšnější. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.