Get Adobe Flash player

Příběhy včelích medvídků

cimg0235 resizePrvní divadelní představení v tomto školním roce, kterého se zúčastnily děti z 1. – 3. třídy, rozehráli včelí medvídci v trutnovském společenském centru Uffo. Že nevíte kdo to je? No přeci malí čmeláčci. Kdo pozorně sleduje Večerníček, tak ví, že teď byly jejich příběhy i v televizi. Herci byli skvělí, kulisy krásné, ale nejlepší byly písničky. "Chvátám, chvátám" a "V jetelíčku na políčku" zpívalo celé divadlo. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.