Get Adobe Flash player

Příběhy včelích medvídků

cimg0235 resizePrvní divadelní představení v tomto školním roce, kterého se zúčastnily děti z 1. – 3. třídy, rozehráli včelí medvídci v trutnovském společenském centru Uffo. Že nevíte kdo to je? No přeci malí čmeláčci. Kdo pozorně sleduje Večerníček, tak ví, že teď byly jejich příběhy i v televizi. Herci byli skvělí, kulisy krásné, ale nejlepší byly písničky. "Chvátám, chvátám" a "V jetelíčku na políčku" zpívalo celé divadlo. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.