Přírodopis - 7. třída

pa081229 resizePrvní epochu přírodopisu v 7. třídě jsme započali zkoumáním, bádáním a objevováním pomocí mikroskopu. Žáci se nejdříve seznámili s jednotlivými částmi tohoto přístroje a další den měli možnost sami pozorovat různé preparáty. Co vše viděli, sami popisují. (fotogalerie zde)

Mgr. Cibulková

V mikroskopu se daly pozorovat různé věci: krev, křídlo komára,… Nejvíce se mi líbil řez kořenem lípy. Byli jsme rozděleni do čtyř skupin a každá měla svůj mikroskop.
(F. Vít)

Nejlepší preparát byl průřez lidskou kůží. Užil jsem si to, bylo to okouzlující.
(Z. Daněk)

Moc se mi líbilo, jak jsme se dívali do mikroskopu a zkoumali vajíčko škrkavky.
(V. Najtová)

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.