Get Adobe Flash player

„PRO FUTURO“… A co dál?

pa160011 resizeVe středu 16. října 2013 jsem jako výchovný poradce v rámci předmětu Volba povolání navštívila s devátou třídou „PRO FUTURO“ – výstavu středních škol regionu Krkonoše. Společně s námi se vydala též třídní učitelka devátého ročníku, Mgr. Jitka Fendrychová.

I v letošním roce probíhala výstava ve dvou dnech v trutnovském Domě kultury. O již poměrně tradiční přehlídku středních škol, středních odborných škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, která názorně představuje žákům řadu studijních, učebních oborů atd., se zvyšuje zájem, jak ze strany vystavovatelů, tak ze strany široké veřejnosti.

Nejen pro naše žáky to byla opět přínosná možnost rozšířit si povědomí, dozvědět se množství zajímavých informací při tak důležitém životním kroku, jakým bezpochyby je vhodná volba dalšího vzdělávání a výběr budoucí profese.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.