Get Adobe Flash player

„PRO FUTURO“… A co dál?

pa160011 resizeVe středu 16. října 2013 jsem jako výchovný poradce v rámci předmětu Volba povolání navštívila s devátou třídou „PRO FUTURO“ – výstavu středních škol regionu Krkonoše. Společně s námi se vydala též třídní učitelka devátého ročníku, Mgr. Jitka Fendrychová.

I v letošním roce probíhala výstava ve dvou dnech v trutnovském Domě kultury. O již poměrně tradiční přehlídku středních škol, středních odborných škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, která názorně představuje žákům řadu studijních, učebních oborů atd., se zvyšuje zájem, jak ze strany vystavovatelů, tak ze strany široké veřejnosti.

Nejen pro naše žáky to byla opět přínosná možnost rozšířit si povědomí, dozvědět se množství zajímavých informací při tak důležitém životním kroku, jakým bezpochyby je vhodná volba dalšího vzdělávání a výběr budoucí profese.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.