Get Adobe Flash player

Stavby ze sněhu - 2. třída

Sníh je výborný stavební materiál. Když ho napadne dostatečné množství, nadšení dětí nebere konce... Budují sněhové stavby, co jim síly stačí. Mokrý sníh je těžký. Druháci ale měli štěstí. Kluci z devítky jim nakupili pořádnou hromadu. A tak se spolu s paní učitelkou Maršíkovou mohli pustit do stavby iglú. Na pomoc vzali lopaty a kbelíky. Nechyběl elán ani energie, a tak jim šla práce od ruky. Za slabou hodinku byl sněhový příbytek hotový.
Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.