Get Adobe Flash player

Halloween po našem

cimg0279 resizeKonec měsíce října se nese v anglicky mluvících zemích v duchu magických strašidel a příšer. Tento svátek si pomalu jistě začíná získávat i v našich krajích své příznivce. A není se čemu divit. Lidé všech věkových kategorií se náramně baví a užívají si úplně jiný svět, odlišný od toho běžného, bez starostí, povinností a stresu. Na ulicích potkáte malé  čarodějnice, kostlivce, kočky, upíry nebo zombíky s taškami plných vykoledovaných sladkostí. Naplno se rozjíždí večírky se  zpěvem, tancem a nelehkými úkoly. Kdo nemá připravené sladkosti, ten má smůlu, příšerky se postarají o "pořádek" v domě. V naší škole si Halloween vzali na starost sedmáci. Připravili pro své mladší spolužáky spoustu úkolů a dohlédli, aby byly také řádně splněny. Kdo si myslí, že vyšplhat  pro lízátko, sáhnout do slizu, plazit se v temném tunelu plných hadů, pavouků a krokodýlů, či snad vylovit jablko z mísy studené vody s rukama za zády, oloupat z jablka co nejdelší slupku, složit anglická puzzle nepotřebuje odvahu, ten se velice mýlí. Ale co se neudělá pro pár cukrátek a legraci. Mrkněte na fotografie, jak si to naši žáčci užili, jaké všechny úkoly plnili a jak se přitom bavili. 

S pozdravem trick or treat se loučí Mgr. Petra Endrychová se svými sedmáky.

(1. část fotogalerie zde)
(2. část fotogalerie zde)
(3. část fotogalerie zde)
(4. část fotogalerie zde)

P.S. Velké poděkování patří paní ředitelce Mgr. S. Tejchmanové, Mgr. D. Maršíkové, Mgr. J. Podlipné a panu Komínovi, kteří se nemalou měrou podíleli na uskutečnění této strašidelné party.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.