Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - 6. třída

V hodinách fyziky jsme se učili o elektrických obvodech, co je to el. napětí, el. proud. Při pracovním vyučování si jednotliví žáci vyzkoušeli zakreslení a samozřejmě i sestavení jednoduchého a rozvětveného obvodu. Pokud obvod nefungoval, pátralo se, kde může být chyba. Někdy byly povoleny šroubky, jindy se pozapomnělo propojit část obvodu. Každý si sestavil alespoň tři různé fungující obvody. Všem se práce zdařila.
Mgr. Jitka FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.