Get Adobe Flash player

Pravěk ve třetí třídě

pb051225 resizeNaše země před 25 000 lety byla určitě jiná než dnes. Ze třeťáků se na týden stali lovci mamutů, aby tento rozdíl zažili na vlastní kůži. Tlupa Jeskyňáků se nejdříve postarala o obydlí a oheň. Pak jsme doplnili oděvy z kožešin vlastnoručně vyrobenými náhrdelníky ze zubů šavlozubého tygra a medvěda a naučili se tanec úspěšných lovců. Naši jeskyni jsme vyzdobili rituálními kresbami divoké zvěře a nakonec jsme ulovili mamuta a rozdělili se o maso. Naše tlupa má po starostech. Zimu přežije.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.