Get Adobe Flash player

Tonda Obal na cestách

pb111255 resizeVíte, proč je třeba třídit odpad? A jak ho třídit správně? A co z odpadového materiálu v rámci recyklace vzniká? Žáci naší školy se odpovědi na tyto otázky dozvěděli v pondělí 11. listopadu. Zúčastnili se totiž vzdělávací akce společnosti EKO-KOM, která se podílí spolu s dalšími partnery na šíření informací mezi obyvatele. Svou pozornost zaměřuje zejména na žáky základních škol, a to prostřednictvím programu nazvaného Tonda Obal na cestách. Během besedy se žáci dozvěděli řadu poznatků, vyzkoušeli si prakticky, do jakých nádob který odpad patří, zhlédli zajímavé filmy, prohlédli si vzorky recyklovaných materiálů… Jedním z hlavních úkolů tohoto programu bylo utvářet u žáků základy k odpovědnému chování v dalším životě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.