Get Adobe Flash player

Tonda Obal na cestách

pb111255 resizeVíte, proč je třeba třídit odpad? A jak ho třídit správně? A co z odpadového materiálu v rámci recyklace vzniká? Žáci naší školy se odpovědi na tyto otázky dozvěděli v pondělí 11. listopadu. Zúčastnili se totiž vzdělávací akce společnosti EKO-KOM, která se podílí spolu s dalšími partnery na šíření informací mezi obyvatele. Svou pozornost zaměřuje zejména na žáky základních škol, a to prostřednictvím programu nazvaného Tonda Obal na cestách. Během besedy se žáci dozvěděli řadu poznatků, vyzkoušeli si prakticky, do jakých nádob který odpad patří, zhlédli zajímavé filmy, prohlédli si vzorky recyklovaných materiálů… Jedním z hlavních úkolů tohoto programu bylo utvářet u žáků základy k odpovědnému chování v dalším životě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.