Get Adobe Flash player

Exkurze do Rakouska

dscn8672 resizeVe dnech 22. a 23. listopadu jsme se vydali za poznáním do Rakouska. Po celodenní prohlídce ARS muzea a města Lince, jsme se vrátili do České republiky a noc strávili v hotelu Corona v Kaplici. Moc se nám tu líbila posilovna, krásné pokoje a ranní snídaně předčila svou bohatostí naše očekávání.

Druhý den jsme se vydali na prohlídku starobylého města Salcburk, kde jsme si prohlédli krásné vánoční trhy. Navečer nás čekal přejezd do městečka Schladming. Zde probíhal největší průvod čertů, který čítal na 600 různých, někdy hodně strašidelných, masek. Úžasnou atmosféru doplňovaly světlice a cinkání zvonců, které měli čerti přivázané kolem pasu. Plni nezapomenutelných dojmů, celí promoklí, ale šťastní jsme se vydali na zpáteční cestu. V Rakousku se nám velmi líbilo a za rok bychom si tuhle exkurzi rádi zopakovali znovu.

(fotogalerie 1 zde - Schladming)
(fotogalerie 2 zde - Hotel CORONA)
(fotogalerie 3 zde - Salcburk)

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.