Get Adobe Flash player

Netradiční hodiny tělocviku

Dívky z druhého stupně zažily v poslední době několik zajímavých hodin tělesné výchovy.
Ve čtvrtek 2. 2. jsme se s dívkami sedmé a osmé třídy vydaly na běžecké lyže. Některé z nás na běžkách v životě nestály a ty co jezdí, tak si zkoušely sjezdy z kopce. Skoro každý si zkusil stromeček do kopce a pak sjezd dolů. MOC SE NÁM TO LÍBILO, A KDYBY TO ŠLO, TAK JDEME ZNOVA!!!

8. 3. jsme se s pí učitelkou Cibulkovou vydaly do krytého bazénu. Když jsme přišly do bazénu, tak jsme plavaly, skákaly do vody. Nejvíce nás zaujala "wirpoolka", ve které jsme byly asi tak půl hodiny. Některé z nás se po teplé koupeli vydaly do studeného bazénu. Ostatní se vzdaly do sprch. V bazénu se nám moc líbilo!!
Bára Melínová, Jindřiška Preisová, 8. třída

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.