Profesní orientace žáků 8. a 9. ročníku

cimg0453 resizeVolba vhodného dalšího studia a následně budoucí život se správně zvoleným zaměstnáním se našim nejstarším žákům nezadržitelně blíží. Proto i v letošním školním roce pro ně organizujeme řadu profesně orientovaných akcí.

Jedna z nich proběhla v pondělí 2. prosince 2013, kdy k nám zavítali zástupci z BPA (Bezpečnostně právní akademie) v Malých Svatoňovicích, vyučující Bc. Miloslav Fátor se svými studenty 4. ročníku.

Program sestával ze dvou částí – nejprve proběhla přednáška týkající se zejména trestněprávní odpovědnosti po dovršení věku patnácti let a poté nám studenti v tělocvičně předvedli praktické ukázky z jejich speciální tělesné výchovy.

Celá akce se zdařila, žáci se zájmem sledovali obě části programu, děkujeme za návštěvu. A někdy příště zase na shledanou…

Mgr. K. Javůrková