Netradiční TV chlapců - 7. a 8. třída

p1130948 resizeChlapci ze 7. a 8. třídy měli přání, zda by mohli posílit svá těla na strojích. Věnovali jsme tedy jednu hodinu posilování vlastním tělem v naší tělocvičně. Další Tv jsme se hrdě vydali do posilovny ve SC Olymp.

Zážitky Vám žáci sdělí sami:

• Když jsme přišli do sportovního centra, hráli jsme nejdřív futsal. Celkově se mi to líbilo, protože jsme se seznámili s mnoha stroji. (Filip Vít)
• Nejvíce mě zaujaly běžící pásy! Moc jsme si to užili. (Kamil Holík)
• S hodinou jsem byl spokojený, protože mě bavilo posilovat. (Martin Kuchlei)
• V Olympu se mi velmi líbilo, měli tam spoustu strojů, na kterých jsme mohli zvětšovat své svaly. (Tomáš Houštěk)

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.