Get Adobe Flash player

Den v ZOO - 1. - 3. třída

2013-12-12 vanoce v zoo 013Ve čtvrtek 12. prosince jsme navštívili ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Byli jsme tu i na jaře pomáhat s úklidem. Ale tentokrát jsme zdobili vánoční stromečky, abychom přispěli ke krásné sváteční atmosféře. Je jich tu už mnoho,  každý jiný. Potom jsme navštívili některé pavilony se zvířaty a prohlédli si, jak se v předvánoční době mají. Líbili se nám malí krokodýlkové, nejrůznější ryby, hmyz i opičky. Sloni se předváděli v zápasení a levharti se zase pyšnili nádhernými kožichy. Obdivovali jsme antilopy i ostatní zvířata. Nezapomněli jsme na nakupování, dobrou svačinu a oběd a také jsme se zkusili proběhnout po novém krásném hřišti. Celý den rychle uběhl a moc se nám líbil.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.