Get Adobe Flash player

Návštěva zimní ZOO - 7. třída

fotografie0018 resizeKdyž se řeknou Vánoce - každý si přeje klid a pohodu. Ptám se, jestli se najde v čase plném shonu a povinností někdo, kdo si tenhle luxus může dopřát? Naší třídě se to tak trošku podařilo. V kalendáři bylo pod datem 19. 12. zapsáno  zdobení stromečku v zoologické zahradě. I přestože chyběl sníh, rozhodně nechyběla ta pravá zimní atmosféra, která na nás z všudypřítomných krásně nazdobených stromečků dýchala. Zelení krasavci se pyšnili nápaditými a inspirativními ozdobami od slaměných - po papírové dekorace. Rádi jsme se zapojili do krásné akce, která určitě potěší nejednoho návštěvníka, a přitom jsme si mohli prohlédnout exotická zvířata. Překvapilo nás, že třeba sloni či nosorožci  volně pobíhají venku ve výbězích i v mínus pěti stupních mrazu. Neočekávali jsme u zvířat přílišnou aktivitu, ale opak byl pravdou. Nosorožci hájili svá území s takovou lehkostí a rychlostí, že nebýt betonové zdi, jistě bychom neměli šanci utéct. Nemohli jsme si nechat ujít ani prohlídku mláďat opic a tygrů. Zahřát jsme se mohli v pavilonech a občerstvit se teplou polévkou v restauraci. Takhle nějak si představuji aktivní odpočinek v předvánočním čase, kdy by lidé rozhodně neměli zapomínat na přátelství a lásku nejenom k sobě samým, ale i ke všemu živému kolem nás. Přeji všem lidem dobré vůle hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do dalšího roku.

(fotogalerie zde)

Mgr. Petra Endrychová se svou úžasnou sedmou třídou

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.