Get Adobe Flash player

Vánoční akademie

cimg0788 resizeNesem vám noviny, poslouchejte,
z betlémské krajiny, pozor dejte.
Slyšte je pilně a neomylně,
rozjímejte!

Naše slavnostní představení v Národním domě v Trutnově jsme začali Vánoční hrou o narození Ježíška. A potom už jednotlivé třídy předváděly rodičům, příbuzným a ostatním návštěvníkům, co si pro ně hezkého nacvičily. Vystoupit ve velkém sále před početným publikem – to chce hodně odvahy! Ale všichni, kteří překonali trému a snažili se podat co nejlepší výkon, byli odměněni potleskem. Tak ještě jednou poděkujeme paním učitelkám, které trpělivě nacvičovaly, i účinkujícím, kteří přispěli k vytvoření krásné předvánoční atmosféry.

(1. a 3. třída - fotogalerie zde)
(2. třída - fotogalerie zde)
(4. a 5. třída - fotogalerie zde)
(6. třída - fotogalerie zde)
(7. třída - fotogalerie zde)
(8. třída - fotogalerie zde)
(9. třída - fotogalerie zde)
(Sbor - fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.