Get Adobe Flash player

Šestá třída v ZOO

p1020904 resizeTaké žáci 6. třídy si nenechali ujít možnost ozdobit si svůj vánoční stromeček v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Připravili si přírodní ozdoby ze sušeného ovoce, které se potom krásně vyjímaly na vybraném smrčku u pavilonu surikat. Kromě toho využili toho, že si mohou prohlédnout různá exotická zvířata. U každého živočicha se zastavili a zopakovali si, co o něm vědí. Měli možnost si tak upevnit své přírodopisné znalosti – zařadit zvíře do třídy, řádu, říci si, zda je to býložravec, masožravec nebo všežravec apod. Naši návštěvu ZOO tedy využili k tomu, aby si prohloubili své vědomosti a své teoretické poznatky přenesli do praxe. A nakonec se ještě odreagovali na lanovém parku, kde si to všichni moc užili.

(fotogalerie zde)

Za žáky 6. třídy Mgr. Dana VondráčkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.