Get Adobe Flash player

Šestá třída v ZOO

p1020904 resizeTaké žáci 6. třídy si nenechali ujít možnost ozdobit si svůj vánoční stromeček v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Připravili si přírodní ozdoby ze sušeného ovoce, které se potom krásně vyjímaly na vybraném smrčku u pavilonu surikat. Kromě toho využili toho, že si mohou prohlédnout různá exotická zvířata. U každého živočicha se zastavili a zopakovali si, co o něm vědí. Měli možnost si tak upevnit své přírodopisné znalosti – zařadit zvíře do třídy, řádu, říci si, zda je to býložravec, masožravec nebo všežravec apod. Naši návštěvu ZOO tedy využili k tomu, aby si prohloubili své vědomosti a své teoretické poznatky přenesli do praxe. A nakonec se ještě odreagovali na lanovém parku, kde si to všichni moc užili.

(fotogalerie zde)

Za žáky 6. třídy Mgr. Dana Vondráčková

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.