Get Adobe Flash player

Jak lidé dříve bydleli – 3. třída

img 0388 resizeV této epoše prvouky jsme si povídali o tom, jak lidé dříve bydleli. Prošli jsme několik tisíciletí od jednoduchých přístřešků až k hradištím, hradům a městům. Zjistili jsme, že nyní bydlíme pohodlněji než kdy dříve. Přestože se někomu zdá prostředí na zámcích a hradech romantické, dnešní civilizační vymoženosti nám umožňují žít lépe. Světlo, teplo, voda až v bytě, dostatek místa a dobré hygienické podmínky, to nebylo vždycky samozřejmostí. Jsme rádi, že žijeme v dnešní době.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.