Get Adobe Flash player

Prvouka ve třetí třídě

pb131215 resizeDnes chodíme pro smetanu, tvaroh a chléb do obchodu. Bylo to tak ale vždy? No jistě že ne. Lidé si dříve tyto základní potraviny uměli připravit i doma. My jsme se o to také pokusili. Výsledky byly docela uspokojivé, jen výroba tvarohu nám trvala o něco déle. Mléko bylo kdysi asi daleko tučnější a poctivější. Kromě těchto praktických činností bychom si také měli zapamatovat základní druhy obilí a vědět, co se z nich vyrábí.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.