Get Adobe Flash player

Máte rádi legraci?

p1210475 resizeŽáci prvního stupně spolu se šesťáky a sedmáky si jí užili vrchovatě. Minulé úterý totiž navštívili představení Divadla Vratislava Barvy ve voletinské hospodě. Pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele jsme všichni dobře znali. Místní divadelníci ji trochu zjednodušili, trochu upravili, ale hlavně naplnili srdečným humorem. Nic naplat, divadlo je divadlo a kontakt publika s herci se nedá ničím nahradit. Jsme moc zvědaví, jakou pohádku pro nás ochotníci přichystají napřesrok. Už se moc těšíme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.