Máte rádi legraci?

p1210475 resizeŽáci prvního stupně spolu se šesťáky a sedmáky si jí užili vrchovatě. Minulé úterý totiž navštívili představení Divadla Vratislava Barvy ve voletinské hospodě. Pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele jsme všichni dobře znali. Místní divadelníci ji trochu zjednodušili, trochu upravili, ale hlavně naplnili srdečným humorem. Nic naplat, divadlo je divadlo a kontakt publika s herci se nedá ničím nahradit. Jsme moc zvědaví, jakou pohádku pro nás ochotníci přichystají napřesrok. Už se moc těšíme.

Mgr. Martina Glazarová