Get Adobe Flash player

Deváťáci a jejich další vzdělávání

V úterý 14. února jsem navštívila se svými chlapci z deváté třídy IPS (Informační poradenské středisko) Úřadu práce v Trutnově nejen jako jejich třídní učitelka, ale také zároveň jako jejich výchovný poradce (kariérové poradenství). Čekala nás zde více než hodinová přednáška spojená s besedou - o tom však napsali sami žáci...

Návštěva na úřadě proběhla úspěšně, byli jsme velice chváleni nejen za chování, ale především za to, jak jsou žáci informovaní a jaké mají jasné realistické představy o svých možných budoucích školách a profesích.

A co vlastně Daniel s Pavlem napsali?

V úterý 14. 2. jsme byli na Úřadě práce v Trutnově v rámci výuky předmětu Volba povolání. Dozvěděli jsme se spousty rad ohledně naší budoucí školy. Paní Marešová nám poradila a zopakovala řadu věcí, jako jsou například podmínky přijetí ke studiu, jak zvýšit své výkony ve vybraném oboru aj.

Před ukončením exkurze nám paní Marešová nabídla filmy (nahrávky) týkající se našich učebních oborů. Po exkurzi následovalo skončení odpolední výuky.

D. Schroll a P. Karásek

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.