Get Adobe Flash player

Exkurze – 9. třída

cimg1282 resizeV pondělí 27. ledna jsme s deváťáky vyrazili na exkurzi zaměřenou na profesní orientaci a budoucí volbu povolání. Navštívili jsme Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Volanovská v Trutnově. Během exkurze se žáci dozvěděli informace o oborech, které nabízí toto učiliště. Nahlédli do jednotlivých dílen, kde měli možnost si vyzkoušet práci např. tesaře, zedníka či instalatéra. Také získali větší přehled i o oborech kuchař – číšník a cukrářka. Akce byla pro budoucí studenty velmi přínosná.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.