Exkurze – 9. třída

cimg1282 resizeV pondělí 27. ledna jsme s deváťáky vyrazili na exkurzi zaměřenou na profesní orientaci a budoucí volbu povolání. Navštívili jsme Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Volanovská v Trutnově. Během exkurze se žáci dozvěděli informace o oborech, které nabízí toto učiliště. Nahlédli do jednotlivých dílen, kde měli možnost si vyzkoušet práci např. tesaře, zedníka či instalatéra. Také získali větší přehled i o oborech kuchař – číšník a cukrářka. Akce byla pro budoucí studenty velmi přínosná.

Mgr. J. Fendrychová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.