Get Adobe Flash player

Bruslařský kurz – 6. třída

Jako každý rok, tak i letos čekal naše šesťáky bruslařský kurz na trutnovském zimním stadionu. Žáci absolvují celkem 10 lekcí vždy v pondělí. Už jim chybí jen 3 hodiny a můžeme říci, že se stále zlepšují. Učí se různé bruslařské techniky, jezdí slalom kolem kuželů, podjíždějí pod točícím se lanem, soutěží a snaží se neustále zdokonalovat. V posledních lekcích si vyzkouší vytvořit týmové sestavy.

Za žáky 6. třídy Mgr. Dana Vondráčková, Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.