Get Adobe Flash player

Bruslařský kurz – 6. třída

Jako každý rok, tak i letos čekal naše šesťáky bruslařský kurz na trutnovském zimním stadionu. Žáci absolvují celkem 10 lekcí vždy v pondělí. Už jim chybí jen 3 hodiny a můžeme říci, že se stále zlepšují. Učí se různé bruslařské techniky, jezdí slalom kolem kuželů, podjíždějí pod točícím se lanem, soutěží a snaží se neustále zdokonalovat. V posledních lekcích si vyzkouší vytvořit týmové sestavy.

Za žáky 6. třídy Mgr. Dana Vondráčková, Mgr. Alena Stejskalová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.