Sladké učení - 2. třída

Myslíte si, že učení nemůže být sladké? Tak to vás rychle vyvedeme z omylu. Vyrobte si třeba, tak jako my, měkká a tvrdá písmenka. Měkké souhlásky, které si vyválíte z nepečeného piškotového těsta, radíme slupnout hned. Tvrdé, perníkové, vám vydrží déle. Ale nezapomeňte je jíst pěkně popořadě. Ať si je dobře zapamatujete. My jsme si pro jistotu vyrobili ještě tabuli souhlásek. Tvrdé jsme nalepili na dřevěné destičky a měkké na houbičky. A obojetné? Ty nás čekají až za dva roky. S těmi si zatím hlavu nelámeme.

Mgr. Martina Glazarová