Get Adobe Flash player

Sladké učení - 2. třída

Myslíte si, že učení nemůže být sladké? Tak to vás rychle vyvedeme z omylu. Vyrobte si třeba, tak jako my, měkká a tvrdá písmenka. Měkké souhlásky, které si vyválíte z nepečeného piškotového těsta, radíme slupnout hned. Tvrdé, perníkové, vám vydrží déle. Ale nezapomeňte je jíst pěkně popořadě. Ať si je dobře zapamatujete. My jsme si pro jistotu vyrobili ještě tabuli souhlásek. Tvrdé jsme nalepili na dřevěné destičky a měkké na houbičky. A obojetné? Ty nás čekají až za dva roky. S těmi si zatím hlavu nelámeme.

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.