Get Adobe Flash player

Karneval

V pátek 24. února pro nás žáci páté třídy s paní učitelkou Prokopcovou přichystali karnevalový rej. Rozmanité hry a soutěže se střídaly s diskotékou. Vyzkoušeli jsme si ptačí tanec i "Macarenu". Všichni účastníci si připravili nápadité masky. Bylo těžké vybrat mezi nimi ty nejlepší. Malý dárek a sladký bonbónek nakonec si zasloužili všichni. Páťáci, děkujeme vám.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.