Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 3. a 4. třída

sam 9330 resizeTřeťáci a čtvrťáci se v pondělí vydali na návštěvu městské knihovny. Už dlouho víme jak s knížkami správně zacházet, aby nám dělaly radost co nejdéle. Novinkou pro nás ale bylo hledání v katalogu knih na počítači. Po zadání jména autora jsme se dozvěděli, které jeho knížky si můžeme půjčit. To bylo něco. Procvičili jsme tak i hledání podle abecedy. Z fotografií poznáte, že se nám v knihovně líbilo a těšíme se na příští rok, až si povíme něco o trutnovských pověstech.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.