PIRAT07 & QUEENOFLOVE

cimg2016 resizePokud žáci 6. a 7. třídy rádi žijí ve virtuálním světě, toto komiksové představení je jistě muselo zaujmout.

Hlavní hrdinové - třináctiletý Karel a Tereza často unikali z reality do „světa chatu“ a nechali se unášet cizí identitou. Příběh jasně vykresloval, jak je v dnešní době snadné podlehnout moci internetu.

Ústřední myšlenka (škodlivá síla sociálních sítí) byla divákům jasně podána a po rozhovoru se žáky i snadno pochopitelná. Hodnocení ze strany našich dětí bylo převážně kladné. Dané téma bylo zpracováno humorně, moderně a vkusně. Žáci se prostě bavili a přitom se ponaučili.

Mgr. Cibulková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.