Perný pernštejnský den

sam 9263 resize… zažili žáci 3. a  4. třídy díky představení, které jsme shlédli v trutnovském UFFu .

Jako diváci jsme se ocitli na prohlídce hradu Pernštejn. Jenže ta neprobíhala jen tak obyčejně. Díky nezbednému klukovi a kouzelnému zvonečku jsme prošli důležitými mezníky života na hradě. Zažili jsme krocení mýtického zubra, proměnu odvážné dcery hradního pána v Bílou paní, a mnohé další.

Každý z nás přemýšlel, jak to ten nezbeda všechno napraví. Povedlo se! Veselý pohádkový příběh, provázený písničkami, skončil samozřejmě dobře. Všichni jsme se bavili od začátku do konce.

Mgr. Jana Podlipná

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.