Get Adobe Flash player

Přednáška o drogách

p1140411 resizeV rámci programu Nebezpečí vlivu návykových látek nás navštívily studentky Vyšší odborné školy zdravotnické v Trutnově. Povídali jsme si s nimi o tom, proč je tak důležité vyhýbat se drogám. Začít a zkoušet zakázané je snadné, ale skončit a přestat je velmi těžké. Zkusili jsme si také zahrát scénku a snažili se v ní odmítnout nabízenou drogu. Šlo nám vše výborně. Jen abychom se chovali stejně důsledně i v případě, kdy se dostaneme do podobné situace doopravdy!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.