Přednáška o drogách

p1140411 resizeV rámci programu Nebezpečí vlivu návykových látek nás navštívily studentky Vyšší odborné školy zdravotnické v Trutnově. Povídali jsme si s nimi o tom, proč je tak důležité vyhýbat se drogám. Začít a zkoušet zakázané je snadné, ale skončit a přestat je velmi těžké. Zkusili jsme si také zahrát scénku a snažili se v ní odmítnout nabízenou drogu. Šlo nám vše výborně. Jen abychom se chovali stejně důsledně i v případě, kdy se dostaneme do podobné situace doopravdy!

Mgr. Jana Sávová