Get Adobe Flash player

Přednáška o drogách

p1140411 resizeV rámci programu Nebezpečí vlivu návykových látek nás navštívily studentky Vyšší odborné školy zdravotnické v Trutnově. Povídali jsme si s nimi o tom, proč je tak důležité vyhýbat se drogám. Začít a zkoušet zakázané je snadné, ale skončit a přestat je velmi těžké. Zkusili jsme si také zahrát scénku a snažili se v ní odmítnout nabízenou drogu. Šlo nám vše výborně. Jen abychom se chovali stejně důsledně i v případě, kdy se dostaneme do podobné situace doopravdy!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana SávováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.