Get Adobe Flash player

Přednáška o drogách

p1140411 resizeV rámci programu Nebezpečí vlivu návykových látek nás navštívily studentky Vyšší odborné školy zdravotnické v Trutnově. Povídali jsme si s nimi o tom, proč je tak důležité vyhýbat se drogám. Začít a zkoušet zakázané je snadné, ale skončit a přestat je velmi těžké. Zkusili jsme si také zahrát scénku a snažili se v ní odmítnout nabízenou drogu. Šlo nám vše výborně. Jen abychom se chovali stejně důsledně i v případě, kdy se dostaneme do podobné situace doopravdy!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.