Get Adobe Flash player

Projektový den - Nové technologie

cimg1848 resizeV pátek 28. března – přesně na Den učitelů si žáci na vlastní kůži zažili tak trochu jiné vyučování. Čekal je další projektový den v rámci projektu Nové technologie ve výuce. Rozdělili se do skupin napříč ročníky a podle svého zaměření začali pracovat na zadaných úkolech. Někteří pro své spolužáky připravovali 2 výstavy o vývoji školních pomůcek a učebnic nebo fotografickou výstavu, která mapovala exkurze, jiní zpracovávali dotazníky na téma počítačové gramotnosti a vybavení, další vyráběli zajímavé prezentace o nových technologiích či stavěli a programovali legoroboty. Velmi se líbilo i stanoviště, kde si děti vyzkoušely, jak si můžou hrát s X Boxem nebo přednáška o moderních zařízeních např. tabletech. Všem, kteří zajímavé vyučování pro žáky připravili, moc děkuji.

Průběh projektového dne si můžete prohlédnout zde.

(fotogalerie zde)

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.