MARIMBA LIVE DRUMS v UFFU

p1030558 resizeV úterý 8. dubna se vyučující s žáky 3. až 9. ročníku vydali do trutnovského společenského centra, kde navštívili představení plné bubenických melodií a energie, tedy „MARIMBA SHOW“.

Všichni si užili hudbu plnou rytmů, výborné výkony mladých hudebníků na melodické bicí nástroje, lépe se s nimi seznámili a připomněli si či doplnili pojmy, jako jsou například marimba, vibrafon, tympány…

Někteří z našich žáků se dokonce aktivně zúčastnili soutěži na jevišti.

V celém sále vládla hudebně roztančená atmosféra a úterní ráno jsme opravdu rozjeli „na plné pecky“.

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.