Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování v 1. třídě

Podzim se přihlásil příjemným počasím a nádherně zbarveným listím... Prvňáčci si poslechli pohádku o ježkovi a v hodinách výtvarné výchovy mu postavili z otisků listů domeček. Poznáte kam se náš ježek schoval? Další pohádka byla o Šípkové Růžence. My teď už víme, jak pomoci nastydlé princezně. Spala přece sto let a ve starém hradě to pěkně profukuje. Uzdraví ji i nás voňavý šípkový čaj. Také jsme vyráběli závěsný mobil z barevného listí, který nám zdobí podzimní třídu.

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.