Pracovní vyučování v 1. třídě

Podzim se přihlásil příjemným počasím a nádherně zbarveným listím... Prvňáčci si poslechli pohádku o ježkovi a v hodinách výtvarné výchovy mu postavili z otisků listů domeček. Poznáte kam se náš ježek schoval? Další pohádka byla o Šípkové Růžence. My teď už víme, jak pomoci nastydlé princezně. Spala přece sto let a ve starém hradě to pěkně profukuje. Uzdraví ji i nás voňavý šípkový čaj. Také jsme vyráběli závěsný mobil z barevného listí, který nám zdobí podzimní třídu.

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.