Get Adobe Flash player

Velikonoce - 5. třída

p1140484 resizeAnglické velikonoční zvyky jsou úplně jiné než ty naše. Páťáci se tedy rozeběhli po školní zahradě a každý měl za úkol najít si tři čokoládová vajíčka. Ve třídě jsme potom přidali další anglická slovíčka k tématu – Easter (Velikonoce). Své znalosti si ještě procvičili na Smartboardu. Při pracovních činnostech vyráběli z vlněných bambulí kuřátka nebo zajíčky. Dívky se pustily do tvoření kachlí s velikonočními motivy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.