Get Adobe Flash player

Exkurze Les Království – 6. třída

p1030439 resizeDne 24. dubna se šesťáci vypravili na exkurzi do ozdravovny v Nemojově, která se nachází hned v blízkosti přehrady Les Království. Hlavním cílem bylo navštívit spolužačku Lucku. Měli možnost prohlédnout si pokoje, v nichž děti bydlely, a vidět chod ozdravovny. Potom si všichni opekli na ohni špekáčky a nakonec se společně vyfotili. Lucka měla radost, že jsme ji navštívili. Těší se, až bude moci být opět s námi ve škole.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana VondráčkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.