Get Adobe Flash player

Seznamujeme se s fyzikou - 5. třída

p1140447 resizeV epoše Člověk a technika se z nás stali konstruktéři i vynálezci. Seznámili jsme se s elektrickými i jednoduchými stroji. S nafouknutými balónky jsme objevili statickou elektřinu. Pokusili jsme se sestavit jednoduchý elektrický obvod a zkoušeli si sériové či paralelní zapojení žárovek. Při výtvarné a pracovní výchově jsme z krabiček a odpadového materiálu postavili ve skupinkách roboty, které jsme sprejovými barvami nastříkali. Nyní zdobí třídu a dohlíží na naše učení.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.