Seznamujeme se s fyzikou - 5. třída

p1140447 resizeV epoše Člověk a technika se z nás stali konstruktéři i vynálezci. Seznámili jsme se s elektrickými i jednoduchými stroji. S nafouknutými balónky jsme objevili statickou elektřinu. Pokusili jsme se sestavit jednoduchý elektrický obvod a zkoušeli si sériové či paralelní zapojení žárovek. Při výtvarné a pracovní výchově jsme z krabiček a odpadového materiálu postavili ve skupinkách roboty, které jsme sprejovými barvami nastříkali. Nyní zdobí třídu a dohlíží na naše učení.

Mgr. Pavlína Cermanová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.