Get Adobe Flash player

Čarodějnice 2014

p1140479 resizeV pátečním podvečeru (25.dubna.) proběhl na naší škole Den čarodějnic. Mladé čarodějnice i mladí čarodějové měřili své síly v různých soutěžních kláních. Košťata naštěstí nestartovala, let byl jen simulovaný. Lampionový průvod Voletinami byl zakončen stezkou odvahy v potemnělých chodbách naší školy. Jen hořící svíčky určovaly správný směr. Připojit svůj podpis na pergamen, který hlídala kostra, vyžadoval opravdu kus odvahy. Všem byla útěchou sladká odměna a spokojený spánek ve škole až do sobotního rána. Milé čarodějnice a čarodějové - za rok opět na viděnou!

(1. část fotogalerie zde)
(2. část fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.