Get Adobe Flash player

Čarodějnice 2014

p1140479 resizeV pátečním podvečeru (25.dubna.) proběhl na naší škole Den čarodějnic. Mladé čarodějnice i mladí čarodějové měřili své síly v různých soutěžních kláních. Košťata naštěstí nestartovala, let byl jen simulovaný. Lampionový průvod Voletinami byl zakončen stezkou odvahy v potemnělých chodbách naší školy. Jen hořící svíčky určovaly správný směr. Připojit svůj podpis na pergamen, který hlídala kostra, vyžadoval opravdu kus odvahy. Všem byla útěchou sladká odměna a spokojený spánek ve škole až do sobotního rána. Milé čarodějnice a čarodějové - za rok opět na viděnou!

(1. část fotogalerie zde)
(2. část fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.